Hangi Marka Saatler Satılır?

İkinci El Saat Alan Yerler

İkinci el saat alan adresler Franck Muller gibi lüks marka ve Girard Perregaux gibi orijinal modellere değerinin üstünde fiyat biçerler. Müşteriler satmayı düşündükleri Audemars Piguet ve Roger Dubuis modeller için lüks saatlerin dünya çapındaki pazar değeri hakkında fikir edinebilirler.

Türkiye genelinde tercih edilen ve erkek hediyesi olarak düşünülebilecek modellere sahip olan Bell&Ross ve Rolex sahipleri az kullanılmış veya garanti süresi bitmemiş modeller için özel fiyatlar alabilirler. Alanında uzman ekipleri tarafından verilen hizmetler kapsamında İsviçre markası Blancpain modellerinin yanı sıra Glashutte modelleri hakkında da fiyat ve satış tercihleri öğrenilebilir.

İkinci el saat alanlar tarafından ilgi gören bir diğer dünya markası ise Breguet ve Tag Heuer modelleridir. Deri kayışların yanı sıra metal kayışlı modelleri de ilgi gören graham markası, her dönem uygun klasik ürün seçeneklerine sahiptir. Profesyonel olarak havacılık sektörüyle uğraşanların tercih ettiği Breitling modeller değerinden yüksek fiyatlarla alıcı bulur.

Kadınlar ve erkekler için sunduğu 10 farklı koleksiyonla fark yaratan Bvlgari modelleri ikinci el piyasasında en az Hublot modelleri kadar tercih edilir. Estetik açıdan bakıldığı zaman diğer markaların hep bir adım önünde olan Cartier modelleri ve lüks saat dendiğinde akla gelen ilk marka olan Iwc ve Ulysse Nardin ikinci el saat alanlar tarafından değerlendirilir.

Online olarak hizmet veren ikinci el saat alan adresler Chopard modellere farklı fiyatlar teklif edebilirler. Pazarlık etme ihtimaline sahip olan corum seçenekleri ve F.p.journe modelleri detaylı olarak incelenerek karlı bir alışveriş yapılabilir. Kullandığı saatten sıkılanlar Jaeger Lecoultre modelleri inceleyebilir veya tercihlerini Officine Panerai modellerinden yana kullanabilirler.

İkinci el saat pazarının kuşkusuz lideri olan Omega değişen tercihlere kolay adapte olan Patek Philippe ve klasikten vazgeçmeyenlerin tercihi olan Panerai ürünlerini satmak isteyenlere özel fiyatlar teklif edilir. Ünlülerin kullandığı Piaget saatleri ve ikinci el Richard Mille modelleri yaklaşan yeni yılda hediye olarak değerlendirilebilir. Tercih edilen Vacheron Constantin ikinci el modelleri internet üzerinden sipariş verilebilir.